Nicewicz - Zakład Stolarski

Drzwi wejściowe zewnętrzne :: Drzwi wejściowe wewnętrzne :: Drzwi wewnątrzlokalowe

Oferta

 

 

Oferta produkcyjna firmy "Nicewicz - Zakład Stolarski" - Sylwester Nicewicz obejmuje:

 

 

 

Drewniane drzwi wejściowe zewnętrzne marki "Nicewicz" to idealne drzwi do Państwa wymarzonego domu!

Drzwi możemy wykonać w dwóch grubościach skrzydła 60 mm oraz 72 mm, szklone lub pełne, jako drzwi wejściowe z zewnątrz do budynku, lub z klatki schodowej do mieszkania, itp. Zbudowane są one z drewna klejonego warstwowo, wzmocnione sklejką wodoodporną liściastą. Ozdobne kasetony wykonane są także ze sklejki wodoodpornej liściastej brzozowej. Możemy też wykonać drzwi wykończone drewnem mahoniowym. Wzory drzwi można wybrać z naszego katalogu lub przedstawić własny projekt według którego zrealizujemy zamówienie: „zamówienie na wymiar i według projektu".

W komplecie znajduje się ościeżnica z drewna klejonego warstwowo o przekroju 10 cm x 6,6 cm, przy czym na zamówienie może być regulowana na grubość ściany + opaski regulowane lub standardowe. Drzwi malujemy lazurami i farbami firmy REMMERS® według naszego wzornika wybarwień lub według ogólnie dostępnej palety RAL. Posiadamy też wybarwienia zgodne z kolorystyką stosowana w oknach plastikowych. Standardowe wyposażenie drzwi z ościeżnicą to: zamek wpuszczany 72/50, dodatkowy z trzema bolcami, trzy lub cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, 3 kołki przeciwwyważeniowe od strony zawiasów, uszczelka zamontowana w skrzydle i ościeżnicy na całym obwodzie, próg drewniany z uszczelką lub za dopłatą aluminiowy.

Powróć na początek strony...

 

 

 

Drewniane drzwi wejściowe i wewnętrzne

Drzwi drewniane wejściowe występują w grubości skrzydła 50 mm, z uszczelką w ościeżnicy i skrzydle (dwie uszczelki), jako drzwi szklone lub pełne. Proponowane są przez nas jako wejściowe z klatki schodowej do mieszkania, z korytarza, wiatrołapu.

Drzwi wewnętrzne pokojowe lub łazienkowe itp. Wzory drzwi mogą Państwo wybrać z naszego katalogu z kategorii drzwi wewnętrzne lub drzwi wejściowe zewnętrzne. Możemy też wykonać drzwi według innego projektu lub stosownie do Państwa sugestii. Nasza firma jest szczególnym miejscem, gdzie chcemy spełniać marzenia klienta i z nim współpracować. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i oczekiwania.

W komplecie dołączana jest ościeżnica (futryna) o przekroju 10 cm x 5,6 cm z drewna klejonego warstwowo. Może być wykonana na zamówienie jako regulowana według grubości ściany + opaski standardowe lub regulowane. Skrzydło drzwiowe wykonane jest z ramy klejonej warstwowo i wzmocnione sklejką wodoodporną. Kasetony wykonane są również ze sklejki wodoodpornej liściastej. Daje to bardzo dużą wytrzymałość i stabilność kształtu. Wyposażenie standardowe drzwi wewnętrznych z ościeżnicą to: zamek wpuszczany 72/50 na wkładkę, klucz, lub łazienkowy, trzy lub cztery zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach, uszczelka zamontowana w ościeżnicy. Drzwi malujemy lazurami i farbami firmy REMMERS® według naszego wzornika wybarwień lub według ogólnie dostępnej palety RAL. Posiadamy też wybarwienia zgodne z kolorystyka stosowaną w oknach plastikowych.

Powróć na początek strony...

 

 

 

Przeszklenia i witraże

W drzwi wejściowe zewnętrzne, wewnętrzne, pokojowe, łazienkowe i różnego rodzaju doświetla możemy zaproponować Państwu przeszklenie szkłem o różnej kolorystyce i fakturze lub witraż, który w sposób specjalny upiększy wnętrze domu i podkreśli jego charakter. Warto podkreślić w tym miejscu, że witraż jest jednym z najpiękniejszych i najstarszych sposobów zdobienia drzwi.

Do wykonania witraża stosujemy najwyższej jakości folie witrażowe z poliestru oraz samoprzylepne taśmy ołowiowe. W drzwiach wejściowych witraże są zespalane wewnątrz pakietu jako trzecia szyba. Zabezpiecza to przed uszkodzeniem i oddziaływaniem warunków atmosferycznych, a także polepsza właściwości termoizolacyjne i zwiększa bezpieczeństwo domowników.

Powróć na początek strony...

 

 

Polish English French German Russian

Telefon kontaktowy

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

Tel. 86 278 22 28

Wyszukaj produkt:

Drzwi Nicewicz w mediach społecznościowych

baner youtube Nicewicz Producent Drzwi baner facebook Nicewicz Producent Drzwi baner google plus Nicewicz Producent Drzwi